Pildi lisamine kliendiekraanile (tingimuslik meedia)


Ava Noomi menüüpuust 'Jaemüük' – 'Hooldus' – 'Tingimuslik meedia'.

Avaneval vahelehel on võimalik vaadata, lisada ja eemaldada pilte, mida kliendiekraanil kuvatakse.


Uue pildi lisamine

Lülita sisse nupp 'Muuda' (F4).

Lehe ülaservas oleva rohelise nupu '+' (F5) abil lisa uus kirje. Tekib uus tühi rida.Kui on soov lisada olemasoleva näite alusel samade parameetritega pilt, tuleks vajutada kiirklahvi F6 olemasoleva rea kopeerimiseks.

Lehe paremasse serva ilmuval vahelehel tuleks määrata 'Tüüp' (hetkel ongi seal üks valik - CDP) ning 'Alamtüüp' vastavalt ekraanile ja sisestatavale pildile. Soovi korral on võimalik lisada ka 'Tingimus' (näiteks pildi kuvamiseks ainult kindlates asukohtades või teatud aegadel) ning järjekorranumber.


Et pildile kuvamise tingimus lisada, peavad tingimuse parameetrid olema eelnevalt vahelehel 'Olukorra tingimus' kirjeldatud (võimalik on lisada uus tingimus (F5) või kasutada olemasolevat (F6)).Kui tüübikirjeldused on lisatud, tuleks valida arvutist sobiv fail, vajutades nupule 'Loe'. Sobivad formaadid on .jpg, .png ja .gif. Pilt peab olema juba eelnevalt õigetpidi keeratud. Muudatuse tegemise järel salvesta muudatus ning logi uuesti Noomi sisse.Kui kuvatavate piltide nimekirjas on pilte, mida enam kasutada ei soovi, märgi vastav rida linnukesega vanaks.Kui on vaja näha kogu kasutuses olnud meediat, vajuta lehe ülaservast nuppu 'Kõik'.


NB! Kõigi muudatuste tegemise järel tuleb vastav muudatus salvestada, vajutades rohelisele linnukesele lehe ülaservas.

Uute piltide aktiveerimiseks tuleb Noomi uuesti sisse logida. Arvestada tuleks ka sellega, et teistel kasutajatel uuenevad pildid ca tunni jooksul.