Riiulisiltide/hinnasiltide printimine kaubatabelist


Kaubatabelis on Aruanne-nupu alla seadistatud erinevad siltide prindivormid. Kaubatabeli leiate vasakust menüüst Üldandmed > Kaubad.


Kui kogu kaubatabel on avatud ja siis valida siltide printimine, genereeritakse sildid kõikidele kaupadele. Enamasti ei ole kogu kaubatabeli riiulisilte vaja siiski korraga printida ja seetõttu peaks enne kaubad valikusse lisama või kuidagi teisiti välja filtreerima ja alles siis printima.

Kaupade valiku saate teha Vali-nupuga. Kui vajaliku kauba real olles vajutate Vali-nuppu, siis lisatakse see kaup valitud kaupade nimekirja. Samuti topeltklõps kauba peal paneb selle valikusse.

Valitud kaupade nimekirja saate vaadata ja hallata Vali-nupu järel olevast väikesest kolmnurgast. Kui valite sealt avanevast menüüst "Näita ainult valitud kaubad" ja seejärel Aruanne-nupu alt soovitud sildid, siis prinditakse sildid ainult valitud kaupadele.

Valiku saab alati tühjendada ja selle uuesti teha.


Ka ilma valikusse panemata saab silte printida, näiteks panna kaubatabelile mingi filter peale ja siis paremalt ülevalt aruande nupu alt uued sildid printida. Kauba pealt prinditakse täpselt kõikide nende kaupade sildid, mis on parasjagu ekraanile filtreeritud

Kui on vaja ainult ühe või paari kauba silti, siis saate need kaubad ka otsikoodi abil välja filtreerida. Mitu otsikoodi saate otsingu lahtris eraldada komaga (ilma tühikuteta). Filtrilahtri järel käärid võtab filtri maha, roheline kolmnurk paneb filtri peale, roheline pluss lisab teise filtri ja kollane rist paneb filtri kinni. Filtri saate uuesti lahti ülevalt paremalt nupuga Kiirfilter või klaviatuurilt Home-nupuga. Filtreerida saate vajadusel veel kaubagrupi jm järgi.


Pärast Aruanne-nupu alt siltide valimist, avaneb printimise eelvaade. Kui eelvaate järgi sildid sobivad, siis saate need printerisse saata vasakpoolse Print-nupuga. Vajadusel saate selle nupu kõrval olevast kolmnurgast valida teise printeri või parempoolse Print-nupu alt printimise häälestuse.